Filenin Sultanları’nın Eski Başantrenörü Giovanni Guidetti Açıklamalarıyla Bir Kez Daha “Ya Sabır” Dedirtti

Geçtiğimiz dönem Filenin Sultanları’nı çalıştıran ve şu anda Sırbistan Kadın Milli Voleybol Takımı Başantrenörü olan Giovanni Guidetti yaptığı açıklamalarla bizleri bir kez daha kamçıladı. Olimpiyatlarda altın madalyayı hedefleyen bir takıma koçluk yaptığını belirten Guidetti, Filenin Sultanları’na göndermede bulundu.

Giovanni Guidetti, Novosti’ye yaptığı açıklamaların bir bölümünde Sırbistan Kadın Milli Voleybol Takımı ile Filenin Sultanları’nı karşılaştırdı.

Giovanni Guidetti, Sırbistan’la hedeflerinin 2024 Paris’te altın madalya olduğunu belirterek kendi takımın mantalitesinden bahsetti

Guidetti, “Olimpiyatlara dair kişisel bir motivasyonum yok. Olimpiyatların bir parçası olmaktan gururluyum ve bu büyük turnuva nedeniyle duygusal olarak etkileneceğim.”

“İlk defa, altın madalya kazanmayı isteyen ve bu hırsa sahip bir takıma liderlik edeceğim, dolayısıyla bu benim için de tamamen farklı bir bakış açısı.” ifadelerini kullandı.

“İlk defa, altın madalya kazanmayı isteyen ve bu hırsa sahip bir takıma liderlik eden” Guidetti’ye gelen yorumlar şöyleydi?

?

?

?

?

?

?

?

Sen böyle açıklamalar yapmaya devam et Guidetti Hocam. Sen konuştukça biz altın madalyaya boğuluyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x