İddialar Bitmiyor! Dilan Polat ve Engin Polat’ın Kendisini Vurdurduğunu Söyleyen Halil İbrahim Kaya

Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkındaki iddialar bitmiyor. Dün Söylemezsem Olmaz programına katılan Halil İbrahim Kaya isimli kişi, Engin Polat’ın kendisini evinin önünde vurdurduğunu iddia etti.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkındaki iddialar dur durak bilmiyor. Polat Ailesi’nin vergi kaçaklığı konuşulurken, bir yandan da bazı isimler için tetikçi tuttukları iddiaları var.

Geçtiğimiz gün Sisi lakaplı Seyhan Soylu, Dilan-Engin Polat çiftinin bir kişiyi kapısının önünde vurdurduğunu ve ‘Dilan Polat’ın selamı var’ dedirttiğini” söylemişti.

Ardından Banu Parlak da Polat çifti ile husumeti olduğu için kendisine tetikçi yolladıklarını bir video ile iddia etmişti.

Banu Parlak’ın iddialarından sonra Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu, Parlak’a çok sert bir şekilde yanıt verdi.

Dün yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Halil İbrahim Kalkan isimli bir kişi, Seyhan Soylu’nun iddalarına paralel olarak kapısının önünde ayaklarından vurulduğunu söyledi.

Stüdyoya tekerlikli sandalyeyle gelen Halil İbrahim Kaya , olayın üç gün önce yaşandığını ve vuran kişinin “Engin Polat’ın selamı var” dediğini iddia etti.

Kaya bu olayın çocuğunun gözü önünde yaşandığını da iddialarına ekledi.

Olayın bir alacak davasından kaynaklandığını söyleyen Halil İbrahim Kaya, başına geleceklerden Engin Polat, Dilan Polat ve ailesinin sorumlu olacağını iddia etti.

Söylemezsem Olmaz programındaki o açıklamaları buradan izleyebilirsiniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x