Analist Açıkladı: RNDR ve Bu 4 Altcoin, Boğayı Ateşleyebilir!

Ben Armstrong son YouTube videosunda CFX, THETA, XRD, RNDR ve PYTH’i takip ettiğini paylaştı. Analiste göre RNDR, büyüyen Web3 ve metaverse alanlarında büyük bir rol oynayabilecek umut verici bir proje. Armstrong ayrıca Solana’nın bir sonraki boğa koşusunda Ethereum’u geçebileceğini ve bunun da PYTH’nin yükselmesine neden olabileceğini tahmin etti. İşte detaylar…

Ünlü influencer’dan RNDR ve diğer coinler için açıklama

Kripto influencer’ı Ben Armstrong, bir sonraki boğa koşusunda patlayabileceğine inandığı 5 altcoini açıkladı. Son YouTube videosunda influencer, Render (RNDR), Theta Network (THETA), Pyth Network (PYTH), Conflux (CFX) ve Radix’i (XRD) bir sonraki boğa koşusunda izlenecek kripto para birimleri olarak adlandırdı. RNDR’ye bakıldığında Armstrong, projenin son 2 yıldaki patlayıcı performansının altını çizdi. Render’ın merkezi olmayan depolama teklifinin Web3 ve metaverse alanları daha belirgin hale geldikçe değerli olacağını öngördü. Bu da bir sonraki boğa koşusunda altcoin’in fiyatının fırlamasına yol açabilir.

Bu arada influencer, THETA’nın 2021 boğa koşusundan bu yana kripto para birimi alanında en iyi proje olarak kendini kanıtladığını söyledi. Piyasadaki yayıncı sayısının giderek arttığı göz önüne alındığında, merkezi olmayan bir yayın projesi olan THETA’nın önümüzdeki aylarda değerinin artabileceğine inanıyor. Armstrong, PYTH’yi Chainlink’in (LINK) Solana versiyonu olarak nitelendirdi. Projeye yönelik olumlu bakış açısının temelinde, LINK’in şimdiye kadar bir rakibi olmaması yatıyor.

Solana, Ethereum’u geçebilir

Ayrıca, influencer, Solana’nın (SOL) bir sonraki boğa koşusunda Ethereum’u (ETH) geçme olasılığı olduğunu belirtti. Ardından, PYTH’nin de bir sonraki boğa koşusunda LINK’i geçebileceğine inanmakta. Armstrong’a göre Conflux, güçlü Çin desteği göz önüne alındığında, içine girmek için harika bir proje. Projenin işlevsellik açısından Polygon’un Çin versiyonu olduğuna inanan Armstrong, Conflux’un Çin’in Layer-2 ağı olarak görülebileceğini söyledi. Influencer daha sonra Çin ve Hong Kong’un kripto para birimi alanında önemli oyuncular haline gelebileceğine olan inancını paylaşmaya devam etti.

Bu gerçekleşirse, CFX’in fiyatının yükselebileceğine inanıyor. Son olarak Armstrong, son birkaç gün içinde Radix’e rastladığını ve ortaya çıkardığı şeyden etkilendiğini paylaştı. Onun için göze çarpan şey, projenin piyasada söyledikleri şeyi gerçekten yapan çok az kişiden biri olmasıydı. Sonuç olarak, Ben Armstrong’un kripto para piyasasına ilişkin son görüşleri, yaklaşan boğa koşusunda izlenecek bazı umut verici projelere ışık tutuyor. Render (RNDR), Theta Network (THETA), Pyth Network (PYTH), Conflux (CFX) ve Radix’e (XRD) gösterdiği ilgi, bu altcoinlerin önemli adımlar atma potansiyelinin altını çiziyor. Armstrong özellikle RNDR’nin son iki yıldaki yüksek performansını vurguluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x