Fatih Altaylı’dan Dursun Özbek’e tepki

Ak Parti’nin İBB adayı Murat Kurum’un Galatasaray Kulübünü ziyaret etmesinin ardından düzenlenen basın toplantısında Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Murat Kurum ile ilgili övgü dolu sözler söyledi.

Fatih Altaylı’dan Dursun Özbek’in Ak Parti’nin İBB adayı Murat Kurum için söylediği sözlere tepki geldi.

İşte Fatih Altaylı’nın Dursun Özbek için söylediği sözler:

Dursun Özbek, benim de olduğum camianın arkasına sığınarak bir siyasetçiye kazanması için destek veremez. Eğer destek veriyorsa, asıl senin o koltuğa yakışıp yakışmadığın tartışılır.

DURSUN ÖZBEK MURAT KURUM İÇİN NE DEMİŞTİ?

AKP’nin İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Beşiktaş Kulübü’nden sonra Galatasaray Kulübü’ne ziyareti sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalar yapan Dursun Özbek’in AKP’nin İBB Başkan Adayı Murat Kurum hakkında söyledikleri:

Sayın bakanımıza verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Sayın bakanımın İstanbul’a bakış açısını çok iyi biliyorum. Kendisiyle defalarca bunları konuşma fırsatımız oldu. Şahsi kanaatim, sayın bakanın İstanbul için bir şans olduğunu, faaliyetlerini özellikle İstanbul’un ihtiyaçları çerçevesinde sürdüreceğinden ben son derece eminim.

Bu konuyla ilgili olarak, 31 Mart seçim gününün Türkiye için, İstanbul için hayırlı olmasını diliyorum. Sayın bakanıma da başarılar diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x